Chyba
  • Chyba při nahrávání kanálu

O projektu

Vznik

Projekt magazínu a průvodce městem City Zone se rýsoval již od začátku roku 2011. Na podzim téhož roku se začalo pracovat na konkrétním konceptu projektu a následně se začal realizovat. Bylo připraveno technické zázemí a sestaven redakční tým. V dubnu 2012 byl City Zone spuštěn a i dnes přináší svým čtenářům kvalitní a zajímavé články z kulturního a společenského života města.

Redakce

První redakce byla na základě výběrového řízení sestavena v březnu z nadaných a schopných lidí s aktivním zájmem o dění  v jejich městě. Základní redakce se skládá ze 7 členů a převážně je tvořena mladými lidmi. Další nepostradatelnou součástí pro úspěšný chod magazínu je silná přispěvatelská základna, která přináší zajímavé články pro naše čtenáře.

Autorská práva

City Zone (www.cityzone.cz) má autorská práva na obsah stránek a nepřebírá žádnou záruku za aktuálnost, úplnost, korektnost  dodaných informací a článků. City Zone si vyhrazuje právo měnit články, části stránek nebo veškerou nabídku bez oznámení. City Zone vždy dbá na autorská práva spojená s použitou grafikou, videem, zvuky, texty a dalším obsahem.

Obsah těchto stránek, zejména texty, obrázky, videa, grafiku a další části, není dovoleno jakkoliv přejímat, rozmnožovat a ukládat. Bez písemného souhlasu redakce City Zone a autora článku nesmí být jakýkoliv materiál obsažený na stránkách www.cityzone.cz dále kopírován, publikován či šířen za honorář ani zdarma. Autoři článků mají právo, dle autorského práva, na základě svolení City Zone nakládat se svým článkem dle vlastního uvážení.

Pravdila pro komentáře

Vzhledem k neuváženosti některých uživatelů internetu při vkládání komentářů vulgárního, urážlivého, nesouvisejícího obsahu či obsahu v rozporu se zákony ČR jsme nuceni vybrané komentáře filtrovat. City Zone, jako autor webu si vyhrazuje právo na úpravy a odstranění nevhodných komentářů bez udání důvodu.

Ochrana dat

City Zone neshromažďuje data konkrétních návštěvníků. V případě, že v rámci stránek zadáváte osobní data jako jsou e-mailová adresa, jméno apod. Uvedená data jsou poskytnuta na dobrovolné bázi a využita pouze pro ztotožnění uživatele jako autora příspěvku, soutěžícího atd.

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top